Výuka od 14.10. 2020

Od 14.10. 2020 je zakázána osobní přítomnost žáků ve výuce.

Z tohoto důvodu jsme povinni přejít na výuku distanční, pro níž v naší škole využijeme platformu Teams. Zákonní zástupci obdrží e-mailem přihlašovací údaje a manuál s popisem, kde naleznou podrobný popis, jak postupovat při instalaci Office 365, jehož jsou Teams součástí. 

Distanční výuka se naplno rozběhne od pondělí 19.10. 2020. Pokud budete mít zájem o zapůjčení výpočetní techniky (zatím předběžně počítám s počtem dle dříve vyplněných dotazníků) neprodleně prosím kontaktujte školu telefonicky nebo e-mailem od 8:00 do 16:00.

Dále bych vás ráda informovala o zprovoznění programu Bakaláři. V něm naleznete zejména hodnocení svého dítěte. Tento program uvedeme do provozu od pondělí 19.10. a bude fungovat celou dobu školní docházky (nejen v době distančního vzdělávání). Do programu se přihlásíte přes ikonku na webových stránkách školy. Přihlašovací údaje obdržíte opět e-mailem jakmile budou vygenerovány.

Vaši pedagogové jsou dále připraveni na komunikaci e-mailem na adresách:

stejskal@zsokrouhlice.cz

minacova@zsokrouhlice.cz

calkova@zsokrouhlice.cz

beranova@zsokrouhlice.cz

paulovicova@zsokrouhlice.cz

Předem všem děkuji za pochopení, ochotu a spolupráci a přeji pevné zdraví

Ing. Martina Křípalová

Ředitelka ZŠ a MŠ Okrouhlice

724 907 252, 569 489 118

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny - logo