T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH 16. 9. 2020

 

         Ve středu jsme s dětmi za krásného slunečného počasí již tradičně oslavili pohybem mezinárodní Olympijský den a připojili jsme se tak k 75 tisícům běžců po celé republice.  

         Běhu na fotbalovém hřišti se zúčastnili žáci všech ročníků v pěti kategoriích v duchu olympijské myšlenky, že důležité není vyhrát, ale zúčastnit se. Žáci 1. až 3. ročníku závodili v běhu na 300 m, žáci 4. a 5.ročníku závodili na trati 450 m. Napětí a nervozita na startu se nevyhnuly žádnému z nich. Nadšení a vůle běžet rychleji, dodávaly síly a děti překonávaly sami sebe. A tak únavu a vyčerpání po proběhnutí cílovou páskou rychle vystřídal úžasný pocit ze svého výkonu. Vždyť skandující fanoušci stojící podél trati a dokonce i fanoušci běžící se závodníky, byli tím nejlepším dopingem, který kamarád kamarádovi může dát. Svým nasazením jsme tak určitě naplnili motto slavného českého běžce Emila Zátopka: „Když nemůžeš, tak přidej“. 

         Den se nám vydařil a na Olympijský běh budeme vzpomínat s úsměvem. Poděkování patří těm, kteří pomáhali a obdiv všem účastníkům závodu.

                                                                                                                 Dana Mináčová                                   


Zobrazení: Alba | Podle data

T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH 16. 9. 2020


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny - logo