Školní rok 2021/2022

Školní rok 2021/2022 projdeme školou jako „kouzelnou zahradou“ na připomínku uplynutí 110i let od narození režiséra, scénáristy, animátora a akademického malíře Jiřího Trnky.

 

Budeme objevovat Svět.

Ve školní družině, kde letos otevíráme dvě oddělení, nás provede Ferda Mravenec a Harry Potter.

Ve škole chystáme „hudební laboratoř“, klub logických a deskových her, netradiční sportovní hry, založíme ateliér šikovných rukou a starším žákům nabídneme fotografický kroužek. Připravíme žáky pátého ročníku na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium a zároveň pomůžeme těm, kteří si budou chtít učivo zopakovat, procvičit nebo připomenout napříč všemi ročníky.

Bude pokračovat spolupráce se ZUŠ Lipnice nad Sázavou, a kromě hudebních oborů letos nabídneme i obor výtvarný.

Jsme škola, která s RADOSTÍ pomáhá růst … nejen dětem.

Věříme, že letos budeme zpívat, tančit, sportovat, objevovat krásy mateřského i cizího jazyka. Najdeme kouzlo přírody, zamilujeme si matematiku, poznáme naši republiku a nakoukneme do okolního světa. Bránu má pro nás otevřenou i naše přírodní zahrada, kde najdeme útočiště nejen při výuce, ale i při její údržbě.

Chystáme se překvapovat.

Pokud situace dovolí, připravíme programy, kde se budeme moci všichni společně setkávat.

Prvním takovým překvapením by mohl být „DEN ZA SE ŠKOLOU“. Hned v pátek 3.9. 2021 od 14i do 17i hodin bych Vás pozvala do prostoru pod školním hřištěm u základní školy, kde připravíme krátký program, a to ve spolupráci nejen s místním hasičským sborem. Nabízíme možnost nahlédnout do prostor školy za dodržení všech protiepidemický opatření. Zkušenými průvodci Vám budou žáci naší školy. Bližší informace obdržíte na místě. Jsem přesvědčena, že dokážeme společně strávit příjemné odpoledne a zábavu najdou děti i dospělí. Přijďte objevovat, povídat si a zasmát se. Smích je prý svátkem obličeje a sportem duše. Pojďme tedy slavit a sportovat.

 

 

Ing. Martina Křípalová, ředitelka ZŠ A MŠ OKROUHLICE

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny - logo