Plošné testování žáků.

Vážení rodiče,

v následujících týdnech proběhne plošné testování žáků. Primárně se bude jednat o pondělky. První testování proběhne 22.11.2021.

Žáci se budou testovat před začátkem vyučování.
V případě, kdy žák nebude v den testování přítomen, otestuje se po svém příchodu do školy.

Místo testování ve škole můžete samozřejmě doložit také testování ze zdravotnického zařízení, u antigenního testu nesmí být starší 24 hodin, u PCR testu max. 3 dny, případně pokud je žák ve lhůtě 180 dnů od posledního pozitivního testu.

Pokud vyjde někomu test jako pozitivní, je nutné žáka umístit do izolace, kontaktovat zákonné zástupce a oznámit jim, že musí žák odejít ze školy a nastoupit domácí karanténu. Následně budou žáci kontaktováni s dalšími informacemi od KHS.


S pozdravem

Ing. Martina Křípalová, ředitelka
 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny - logo