INFORMACE STRÁVNÍKŮM

Vážení strávníci,

na základě vládního nařízení o uzavření základních a mateřských škol DOČASNĚ po dobu tohoto trvání UPRAVUJEME SYSTÉM OBJEDNÁVÁNÍ STRAVY následovně:

VŠEM STRÁVNÍKŮM (tj. děti MŠ, děti ZŠ, zaměstnanci školy a strávníci z řad veřejnosti) BUDE OD 1.3.2021 DO ODVOLÁNÍ VEŠKERÁ STRAVA AUTOMATICKY ODHLÁŠENA.

 

Obec Okrouhlice (jako zřizovatel ZŠ a MŠ Okrouhlice) rozhodla, že do 30.6. 2021 budeme umožňovat odebírat obědy ZA ZVÝHODNĚNOU CENU (tzn. cenu, kterou platí děti v době přítomnosti ve škole) PRO ŽÁKY NAŠÍ ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÉ ŠKOLY, a to i v době školních prázdnin, ředitelského volna a uzavření ZŠ a MŠ z důvodu pandemie.

 

V souladu s tímto rozhodnutím tedy NABÍZÍME RODIČŮM DĚTÍ naší mateřské a základní školy odběr dotované stravy. KDO BUDE MÍT ZÁJEM STRAVU ODEBÍRAT, MŮŽE SI JI BĚŽNÝM ZPŮSOBEM PŘIHLÁSIT NA WWW.STRAVA.CZ.  Možnost objednání obědů pro strávníky z řad veřejnosti zůstává beze změny. 

INFORMACE PRO RODIČE DĚTÍ Z MATEŘSKÉ ŠKOLY – vzhledem k tomu, že ve stravovacím systému je oběd Vašich dětí svázán i s dopolední svačinkou, bude o ni oběd doplněn dostupnou formou např. jogurt, přesnídávka apod. Hradit se tedy bude oběd + dopolední svačina.

VÝDEJ OBĚDŮ Z VÝDEJNÍHO OKÉNKA BUDE V ČASE 11.00 – 13:30 HODIN.

Po obnovení školní docházky se opět systém objednávání vrátí na původní pravidla (tj. děti ZŠ a MŠ a zaměstnanci školy) budou mít obědy přednastaveny.

Děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdraví!

Zaměstnanci jídelny

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny - logo