Informace k provozu školní jídelny v době prázdnin

Vážení strávníci,

posílám informace k provozu školní jídelny v době prázdnin:

VŠEM NAŠIM STRÁVNÍKŮM bude strava po dobu prázdnin AUTOMATICKY ODHLÁŠENA. Kdo bude chtít stravu odebrat, musí si ji sám přihlásit.

Školní jídelna bude v provozu od 1. – 10.7. a 23. – 31.8.2021 a výdej obědů u výdejního okénka v čase 11:00 – 12:00 hodin.

 

INFORMACE PRO RODIČE DĚTÍ Z NAŠÍ MŠ

  • dětem, které jsou závazně přihlášeny v MŠ po dobu prázdnin bude strava AUTOMATICKY NAHLÁŠENA (DOPOLEDNÍ SVAČINA + OBĚD) a bude jim účtována běžným způsobem. Vzhledem k tomu, že přihlášení pobytu v MŠ bylo závazné, tedy se strava bude počítat i v případě, že by dítě nakonec do MŠ nepřišlo.

ODPOLEDNÍ SVAČINU  si nahlaste dle potřeby sami.

 

INFORMACE PRO RODIČE DĚTÍ Z NAŠÍ ZŠ

  • Dětem jsou obědy automaticky na dobu prázdnin ODHLÁŠENY. Kdo by měl zájem o ŽÁKOVSKÉ dotované obědy, může si je odebírat v době provozu ŠJ do jídlonosiče.

 

Z organizačních důvodů byl VŠEM ŽÁKŮM ODHLÁŠEN OBĚD I NA 30.6.2021. Kdo bude mít zájem o oběd na tento den, prosíme o samostatné přihlášení

na www.strava.cz NEJPOZDĚJI DO 29.6. 8:00 HODIN.  

Děti přítomné v družině se naobědvají společně s paní vychovatelkou v jídelně, ostatní si mohou oběd odebrat do jídlonosiče.

 

INFORMACE PRO RODIČE DĚTÍ ÚČASTNÝCH PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA

  • Děti přihlášené na PŘÍMĚSTSKÝ tábor budou mít stravu na ten den AUTOMATICKY PŘIHLÁŠENOU a bude jim účtována obvyklým způsobem.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny - logo