DŮLEŽITÉ! Výuka od 30.11. 2020!

Od 30.11. 2020 by měla být umožněna prezenční výuka žákům prvního stupně ZŠ. Jsme připraveni přivítat v lavicích naše žáky. Pokud byl žák v kontaktu s nakaženou osobou, je třeba, aby rodiče jednali dle pokynů KHS a ošetřujícího lékaře. Prosím, abyste o účasti nebo neúčasti žáka na prezenčním vzdělávání informovali třídního učitele.

U žáků prvního a druhého ročníku došlo k významnému kontaktu s COVID pozitivní osobou v našem školním zařízení a to 19. a 20.11. 2020. Prosím, konzultujte tuto situaci s ošetřujícím lékařem svých svěřenců a informujte nás o vývoji situace, abychom mohli zajistit výuku v potřebném rozsahu.

Předem děkuji všem za pochopení a spolupráci

Ing. Martina Křípalová, ředitelka

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny - logo