DŮLEŽITÉ INFORMACE STRÁVNÍKŮM

Vážení strávníci,

od října 2020 probíhá evidence stravy na internetových stránkách www.strava.cz . Tento systém má za úkol zjednodušit a zpřehlednit údaje o stravování v naší organizaci. Abychom mohli efektivně a co nejpřesněji zpracovávat údaje, i pro Vaše potřeby, prosíme o nezbytnou spolupráci při zadávání požadavků na odběr stravy. Naším cílem je, abychom získávali skutečné výstupy a zároveň pracovali ke spokojenosti všech zúčastněných. Z tohoto důvodu Vás žádáme, abyste věnovali pozornost následujícím řádkům, čímž můžeme předejít případným možným nedorozuměním.

 

·    Děti z MŠ mají na začátku každého měsíce automaticky PŘIHLÁŠENY všechny svačiny, obědy i odpolední svačiny.

·    Děti a zaměstnanci ZŠ mají také vždy na začátku měsíce všechny obědy automaticky PŘIHLÁŠENY.

·    Strávníci z řad veřejnosti obědy automaticky PŘIHLÁŠENY NEMAJÍ!

 

PROSÍME, NEZAPOMÍNEJTE SI (především na začátku měsíce a týdne) SVOJI STRAVU DLE POTŘEBY UPRAVOVAT.

Víme, že doba nebyla a není lehká a v loňském roce bylo mnoho starostí a mimořádných situací, proto jsme stále ještě kontrolovali a upravovali Vaše objednávky (přihlášky/odhlášky) i zpětně dle skutečně odebrané stravy. Je to však činnost složitá a časově velmi náročná. Není v našich silách v aktuálních počtech toto nadále upravovat. Systém pak není efektivní, spíš naopak. Po konzultaci s vedením školy jsme nuceni upozornit na skutečnost, že od února 2021 už bude záležet na každém z Vás, jak si bude stravu regulovat. Pokud si oběd/svačinu sami neodhlásíte, je nám líto, ale bude Vám účtována. Postupujeme tak i v souladu s Vnitřním řádem školní jídelny. Prosíme o zodpovědný přístup zejména rodiče dětí v mateřské škole. Děkujeme za pochopení.

Pokud budete mít jakýkoliv problém, kontaktujte nás na telefonním čísle: 728 356 614  nebo na email: jidelna@zsokrouhlice.cz .

 

Od února 2021 také bude platit pro žáky, kteří budou mít distanční výuku, že jim budou obědy automaticky odhlášeny.  Tito mají možnost si sami oběd přihlásit za dotovanou cenu, jako by byli ve škole. Po skončení distanční výuky budou mít opět obědy automaticky přihlášené.

 

Více informací najdete v již zmiňovaném Vnitřním řádu školní jídelny a to na webových stránkách školy ( Vnitřní řád školní jídelny - Dokumenty - Školní jídelna - Základní škola a mateřská škola Okrouhlice ), v šatnách MŠ a v ZŠ u hospodářky školní jídelny.

Děkujeme za Vaši spolupráci a věříme, že Vám bude u nás chutnat.

 

Kolektiv jídelny

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Fond Vysočiny - logo